برداشت جدید در 6 فروردین 98 انجام شد 

only Iranian can open account in this site 

امیدوارم این سایت در آینده هم به همین خوبی پیش بره این سایت در کنار کلیک فکس جز بهترین سایتها برای درآمدزایی هستند 

البته باز هم مثل همیشه امکان بسته شدن هر سایتی با هر میزان اعتبار وجود داره و باید ریسکهای سرمایه گذاری را در نظر بگیرید و با تمام این ریسکها من این سایت را به عنوان سایت برگزیده پیشنهاد میدم 

امیدوارم این سایت ایرانی با موفقیت به راهش ادامه بده  به نظرم وقتی سایت های ایرانی مثل ان بی ادز و سهام فکس و کلیک فکس به خوبی کار می کنند ما باید با اعتماد کردن به آنها ازشون حمایت کنیم  پیشنهاد من خرید سهام از سهام فکس هست چون  شما علاوه بر سود خوبی که در سرمایه گذاری در اینجا میبرید می تونید سودتون را هم هر پانزده روز یکبار به دلار دریافت کنید و در سایتهای مختلف خارجی سرمایه گذاری کنید این سایت ثبت شده و معتبر است و شما تقریبا با اعتماد کامل می تونید در آن سرمایه گذاری کنید  باید یادآوری کنم مدیر کلیک فکس . سهام فکس یکی هستند 

لینک

شما در اشتراک رایگان تا 900 هزار تومان میتونید سهام بخرید 

اشتراک دوم اشتراک کارآموخته است که حق عضویت 200 روزه آن 50 هزار تومان است و تا 9 میلیون تومان سهام بخرید 

سود سهام 200 روزه 150 درصد هست یعنی اگر 1 میلیون سهام بخرید در پایان 200 روز 1 میلیون پانصد هزار تومان دارید 

سایت معتبر هست اما هر گونه سرمایه گذاری در نت با کمی ریسک همراه هست 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایه‌ای دربیکران! انار دل زينب حجاب حق من ، انتخاب من ، زندگی من ایران روانشناس کلرزن مایع-کلریناتور hamechidan112 خدا زیباست و زیبایی را دوست دارد شورای دانش آموزی آموزشگاه نور سورشجان